Author Archives: admin

תמיכת ASP באחסון אתרים

8 Jun, 2016
admin
No Comments

אחד הנושאים המדוברים ביותר בתחום אחסון אתרים היא תמיכת ה- ASP. תמיכת ה-ASP הוא שירות אשר נכלל בתוך שירותי אחסון אתרים שמספקות היום רוב החברות ויש לשים דגש על קבלת השירות הנ”ל על מנת לתפעל את האתר בצורה יעילה. אם זה ברמת הקידוד או בחבילות האחסון השונות, כאשר מדובר על שירותים הנלווים לשירות אחסון אתרים, יש חשיבות רבה לבחירה שתעשו והיא זאת שתשפיע על הרבה אספקטים באחזקת האתר.

תמיכת ASP מאפשרת לתמוך באתרים עמוסים מאוד תוך כדי אבטחה מלאה. מדובר על שדרוג של כל שיטת האחסון אשר ישפר את תנאי הגלישה באתר וזה בתורו ישפיע על הרושם שייצור האתר על הגולשים בו.

כיום הרבה מאוד משיטות אחסון אתרים מבוססות על מערכת הפעלה של ווינדואוס ורובן מגיעות עם תמיכת ASP בשירות הבילט אין בחבילת השירותים הכוללים של אחסון אתרים. על מנת לוודא כי אתם מקבלים את כל השירותי ההכרחיים על מנת שאחזקת האתר תהיה יעילה ואיכותית, חשוב לוודא מבעוד מועד את כל הפרמטרים האלה.

אחסון אתרים הוא תחום אשר מיועד למקצוענים ולא מומלץ לטפל בנושא ללא התייעצות עם אחד כזה. על פניו נראה כי קיימות שיטות פשוטות וזולות ולפעמים אפילו ללא עלות כלל, אך שיטות אלה לא תמיד יהיו יעילות וכאשר מדובר על אחסון אתרים לא מומלץ לחסוך תקציב מכיוון שהדבר ישפיע על המשך קיומו של אתר ועל איכותו.

התפתחויות טכנולוגיות רבות קוראות באופן תדיר בתחום בניית האתרים ואין אנו יכולים לעקוב אחרי כל אשר מוצע בשוק השופע הזה וזאת הסיבה לכך שאת אחסון אתרים מומלץ לעשות אצל חברה מקצועית ואמינה שמתמחה במיוחד בשירות זה.

קידום אתרים

25 May, 2016
admin
No Comments

לפי הסקרים בתחום האינטרנט, אשר בדקו את נתוני הגלישה במנועי החיפוש, מרבית הגולשים אינם מגיעים כלל לעמודים הבאים אחרי העמוד הראשון ורק כ-40 אחוז מהגולשים בוחנים את העמוד השני והשלישי. אם כן, היעד החשוב ביותר של כל בעל אתר ברשת האינטרנט הוא להופיע בעמוד הראשון של מנוע חיפוש. על מנת לעשות זאת יש להשקיע בתחום של קידום אתרים ועל מנת שהתוצאות של קידום אתרים יניבו את החשיפה ואת כמות הצפיות שאליה אתם שואפים להגיע, עליכם לפנות לחברה המציע שירותי קידום אתרים מקצועיים.

למה כדי להיעזר בחברה המספקת שירותי קידום אתרים

על פניו נראה כי על מנת להבין את הדרישות של גוגל או של מנועי החיפוש האחרים לא צריך להיות בעל דוקטורט, יחד עם זאת, מכיוון שמדובר על תחום דינאמי אשר משתנה באופן תדיר, קידום אתרים הפך בשנים האחרונות להיות תחום של מקצוענים ויש חברות מקצועיות אשר מתמחות במיוחד בתחום של קידום אתרים. סיבה נוספת שבגללה לא כדאי לסמוך על המזל, אלא מומלץ לפנות לחברת קדום אתרים מקצועית היא מכיוון שתהליך קידום אתרים מורכב מאספקטים שונים והוא הנו תהליך מתמשך שיש לא לזנוח אף אחד מהדגשים החשובים בו על מנת לעשות זאת בצורה המקצועית והיעילה ביותר. בנוסף, קידום אתרים נעשה בשיטות שונות שאת היעילות שלהם בודקים מבעוד מועד על מנת להסיק את המסקנות המתבקשות ולהציע ללקוח את הפתרון האופטימאלי.

למה חשוב להשקיע בקידום אתרים

קידום אתרים מביא כניסות רבות ורווחים יפים, קידום אתרים אחראי גם לחשיפה לקהלי יעד ממוקדים יותר והוא גם זה שאחראי על כמות הטלפונים שיתקבלו בחברה שלכם. כמות הכניסות לאתר מגדילה רווחים ומאפשרת להכניס פרסום שהכרחי להצלחת האתר. מכיוון שרוב מנועי החיפוש מנסים להימנע מקידום אתרים מאסיבי, על מנת שלא למסחר את החיפוש ומכיוון שעקב כך הם מקשים על מלאכת קידום האתרים, חשוב לעשות קידום אתרים על פי הכללים ותוך כדי התאמת האתר למנוע החיפוש. את הכללים האלה מפרסמים מנועי חיפוש ובראשם כמובן עומד גוגל אשר קובע את מרבית החוקים, הכללים והדגשים של קידום אתרים חכם וחוקי.

מערכת ניהול משימות בחינם

May, 2016
admin
No Comments

איך להתנהל בצורה יעילה יותר מבלי לאבד את הראש?

איך אפשר להתמודד עם כל כך הרבה משימות! משימות אישיות, עסקיות, משפחתיות, לפעמים נדמה שהראש שלנו עומד להתפוצץ מרוב עומס של מחשבות ותכנונים, אך יש פתרון, אפילו חינמי, מערכת ניהול משימות בחינם שתשים סוף לטרדות ולדאגות. בעבר, עד לפני כמה שלושים ארבעים שנה האדם היה יוצא בבוקר לעבודתו עוסק במלאכתו, מתפרנס כדי שובע נפשו וחוזר לביתו, לאשתו וילדיו שהיו בבית ודאגו לענייני הבית ולתפקודו התקין. כיום, המצב שונה לחלוטין, קצב העבודה והתעסוקה שלנו קיצוני מאוד, אנחנו קמים מוקדם בבוקר, תוך כדי הקפה עונים למיילים ובודקים את הוואצאפ השכונתי, המשפחתי והחברים, מלבישים את הילדים ומעלים אותם להסעות, תוך כדי זירוז מתמיד על מנת להספיק לצאת לפני הפקקים, תוך כדי נסיעה מנסים להספיק להתגלח או להתאפר, עושים טלפון לחברת הסלולרי ששוב קיבלנו ממנה מכתב הזוי על תשלום מופרך, מתאמים מול הגננת את “כוכב השבוע” וחוזרים ללקוח שהבטחנו לו לדבר איתו על הבוקר, בעבודה המשימות כמובן לא מפסיקות, בדרך מהעבודה יש לעצור בסופר לקניות, לקנות ציוד כתיבה לילדים בחנות הכתיבה, לעצור בדואר ולא לשכוח להביא פרחים לאישה העומס שרובץ עלינו הוא כל כך גדול שברור מדוע ישנה עלייה גבוהה במחלות של לחץ דם ולב בעיקר אצל גברים בגיל השלושים והארבעים לחייהם. אך חשוב לדעת שינו פתרון!

אחד הדברים שמסייעים לנו לשמור על השפיות הוא לעשות שימוש בניהול משימות מקצועי ואיכותי, כך לדוגמא באמצעות מערכת ניהול משימות בחינם תוכלו להפסיק להטריד את עצמכם בדאגות ולנסות לזכור כל כך הרבה משימות.

מדוע מערכת ניהול משימות בחינם תשפר את איכות חיינו?

כאשר אנחנו מחזיקים את כל המשימות בזיכרון שלנו או יותר נכון מנסים לעשות זאת, אנחנו עלולים להרגיש אבודים וחסרי כיוון. לעומת זאת כשהכול רשום מול העיניים ומסודר לפי זמנים, אנחנו רגועים יותר, כי אנחנו יודעים שלא נשכח את המשימות הדחופות וגם אלו שהם רק חשובות ולא רק דחופות. לכל משימה יש את הזמן שלה וכך לא נחזיק שום דבר בזיכרון, ולא נהיה בלחץ מכמות המשימות, כל משימה תעמוד כשלעצמה ובכך נהיה רגועים ונתנהל בנחת. אז קדימה, עם העידן המודרני צריך להתנהג בצורה מודרנית!

אחסון אתרים

May, 2016
admin
No Comments

כאשר נשאלת השאלה באיזו סוג של אחסון אתרים הכי כדאי לבחור ומהוא סוג השרת אשר יספק את שירותי אחסון אתרים היעילים ביותר עבור האתר הספציפי, דרושים כמה הסברים והבהרות ולפעמים אפילו התייעצות עם מומחה על מנת לענות על השאלה מהו פתרון אחסון אתרים הכדאי ביותר. מכיוון שסוג אחסון אתרים מושפע באופן ישיר מסוגו של השרת שבו יאוחסן האתר, מומלץ לבדוק אילו שרתים קיימים בתחום של אחסון אתרים, מהם היתרונות והחסרונות של כל סוגי השרתים המיועדים עבור אחסון אתרים ומומלץ לא פחות לבדוק גם מהן העלויות של שירותי אחסון אתרים השונים.

מבין הסוגים הרבים של שתרי אחסן אתרים הקיימים היום, הפופולאריים ביותר הם שרת VSP וגם שרת יעודי, כאשר כל אחד מהשרתים האלה עומד בצידו השני של המתרס ומייצג שירות של אחסון אתרים שונה בתכלית.

שתר VSP הוא שרת וירטואלי שמתאים לאתרים קטנים, שרת יעודי הוא שרת המיועד כולו לאתר אינטרנט אחד והוא ישרת רק אותו. היום ניתן למצוא שרת יעודי מנוהל, שרת יעודי לא מנוהל ואם רוצים גם מיני שרת יעודי. שרת יעודי מנוהל יתאים לבעל אתר אשר ינהל אותו באופן עצמאי ושרת יעודי לא מנוהל יתאים לחברות גדולות שמעסיקות כוח אדם במיוחד על מנת לטפל ברשתות ובשרתים של החברה. שרת מיני יעודי הוא תוצאה של שילוב בין שרת אחסון אתרים רגיל כלומר שיתופי לבין שרת אחסון אתרים שהוא יעודי והוא מתאים בעיקר עבור מי שמחפש להוזיל עלויות מכיוון שהוא מאפשר לאחסן כמה אתרים בו זמנית.

 

היתרון הגדול של שרת יעודי הוא הנגישות בכל שעות היממה והשליטה שנמצאת בידי בעל האתר באמצעות התערבותו הישירה או באמצעות העובדים שלו בכל אשר מתרחש באתר. שרת VSP לעומת זאת, לא מאפשר את הנגישות הזאת מכיוון שכל שרת VSP מוקדש לאחסנת כמה אתרי אינטרנט שונים ובדרך כלל מנוהל על ידי איש מחשבים אחד. לעומת שרת יעודי, שרת VSP זול הרבה יותר ובזכות שירות של אחסון אתרים וירטואלי הוא מאפשר הפעלה קלה ונוחה לבעלי אתרים אינטרנט לא גדולים.

שרת VSP

May, 2016
admin
one comments

שרת VSP הוא אחת משיטות אחסון האתרים שהפופולאריות שלהן הולכת וגדלה בזכות היתרונות הרבים שהם מציעים בתחום של אחסון אתרים. על מנת להחליט האם שרת VSP מתאים לאתר שלכם, חשוב להבין אילו יתרונות הוא מציע למשתמש ומהן העלויות של השימוש בו לעומת העלויות של אפשרויות אחסון אתרים אחרות. במאמר שלפניכם ננסה לענות על כל השאלות החשובות שמצריכות מענה.

מהו שרת VSP

שרת VSP הוא שרת וירטואלי או במילים אחרות תוכנת הפעלה אשר מותקנת על שרת פיזי. שרת VSP יכול לנהל כמה אתרים במקביל בזכות כך שהוא מאפשר שיטת ניהול פשוטה וקלה שניתן להפעיל מרחוק ובזכות כך שמדובר במערכות הפעלה שיושבות אומנם על שרת אחד פיזי אך כל אחת מהן מאפשרת מיקום נוח לאחסון עבור כמה אתרים. שימוש באמצעות שרת VSP הוא שירות אינדיווידואלי כלומר הוא לא מפריע לאתרים האחרים והוא מהווה פתרון מושלם למי שמעוניין לחסוך עלויות על החומרה והתוכנה ולמי שאתר שלו לא גדול מספיק על מנת להצריך רכישה של שרתי אחסון ייעודיים.

למי מתאים לבחור שרת VSP בתור אפשרות אחסון אתרים

שרת VSP יתאים למי שלא זקוק לעוצמה טכנולוגית של אתרי פיתוח ושרתי תוכנות כבדות שמצריכות חלל אחסון גדול מהרגיל. הוא גם יתאים ביותר עבור חברה אשר מפעילה כמה אתרים במקביל והיא אינה רוצה להשתמש בשירות אחסון שיתופי. שרת VSP יתאים מאוד עבור חברה אשר עובדיה עובדים מהבית וברצונה לספק להם תכנות עבודה נוחות. אם זה לא מספיק הרי שמדור על שרת אשר מתאים במיוחד עבור חברות שיש להן צורך בהתקנת תוכנות שאינן מתאפשרות במקרים של שרתים שיתופיים וגם עבור מי שמנהל כמה דומיינים במקביל והוא זקוק להפרדה מוחלטת ביניהם, מה שניתן להשיג בבקלות באמצעות שרת VSP ומערכת ניהול אתרים.

היתרונות הבולטים של שרת VSP

אחד היתרונות הבולטים ביותר של שרת VSP הוא כמובן העלויות הנמוכות יחסית לעלויות של רכישה או השכרה של שרתים ואם כבר מדברים על עלויות, שרת מסוג זה יחסוך גם את עלויות התחזוקה מכיוון שניתן להפעיל אותו באופן עצמאי ומרחוק מבלי הצורך לשלם לאיש מחשבים שיעשה זאת.