שרת VSP

שרת VSP

25 May, 2016
admin
one comments

שרת VSP הוא אחת משיטות אחסון האתרים שהפופולאריות שלהן הולכת וגדלה בזכות היתרונות הרבים שהם מציעים בתחום של אחסון אתרים. על מנת להחליט האם שרת VSP מתאים לאתר שלכם, חשוב להבין אילו יתרונות הוא מציע למשתמש ומהן העלויות של השימוש בו לעומת העלויות של אפשרויות אחסון אתרים אחרות. במאמר שלפניכם ננסה לענות על כל השאלות החשובות שמצריכות מענה.

מהו שרת VSP

שרת VSP הוא שרת וירטואלי או במילים אחרות תוכנת הפעלה אשר מותקנת על שרת פיזי. שרת VSP יכול לנהל כמה אתרים במקביל בזכות כך שהוא מאפשר שיטת ניהול פשוטה וקלה שניתן להפעיל מרחוק ובזכות כך שמדובר במערכות הפעלה שיושבות אומנם על שרת אחד פיזי אך כל אחת מהן מאפשרת מיקום נוח לאחסון עבור כמה אתרים. שימוש באמצעות שרת VSP הוא שירות אינדיווידואלי כלומר הוא לא מפריע לאתרים האחרים והוא מהווה פתרון מושלם למי שמעוניין לחסוך עלויות על החומרה והתוכנה ולמי שאתר שלו לא גדול מספיק על מנת להצריך רכישה של שרתי אחסון ייעודיים.

למי מתאים לבחור שרת VSP בתור אפשרות אחסון אתרים

שרת VSP יתאים למי שלא זקוק לעוצמה טכנולוגית של אתרי פיתוח ושרתי תוכנות כבדות שמצריכות חלל אחסון גדול מהרגיל. הוא גם יתאים ביותר עבור חברה אשר מפעילה כמה אתרים במקביל והיא אינה רוצה להשתמש בשירות אחסון שיתופי. שרת VSP יתאים מאוד עבור חברה אשר עובדיה עובדים מהבית וברצונה לספק להם תכנות עבודה נוחות. אם זה לא מספיק הרי שמדור על שרת אשר מתאים במיוחד עבור חברות שיש להן צורך בהתקנת תוכנות שאינן מתאפשרות במקרים של שרתים שיתופיים וגם עבור מי שמנהל כמה דומיינים במקביל והוא זקוק להפרדה מוחלטת ביניהם, מה שניתן להשיג בבקלות באמצעות שרת VSP ומערכת ניהול אתרים.

היתרונות הבולטים של שרת VSP

אחד היתרונות הבולטים ביותר של שרת VSP הוא כמובן העלויות הנמוכות יחסית לעלויות של רכישה או השכרה של שרתים ואם כבר מדברים על עלויות, שרת מסוג זה יחסוך גם את עלויות התחזוקה מכיוון שניתן להפעיל אותו באופן עצמאי ומרחוק מבלי הצורך לשלם לאיש מחשבים שיעשה זאת.

1 Comment

Mr WordPress  May 25, 2016 at 11:13 am

Hi, this is a comment.
To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *