אחסון אתרים

אחסון אתרים

25 May, 2016
admin
no comments

כאשר נשאלת השאלה באיזו סוג של אחסון אתרים הכי כדאי לבחור ומהוא סוג השרת אשר יספק את שירותי אחסון אתרים היעילים ביותר עבור האתר הספציפי, דרושים כמה הסברים והבהרות ולפעמים אפילו התייעצות עם מומחה על מנת לענות על השאלה מהו פתרון אחסון אתרים הכדאי ביותר. מכיוון שסוג אחסון אתרים מושפע באופן ישיר מסוגו של השרת שבו יאוחסן האתר, מומלץ לבדוק אילו שרתים קיימים בתחום של אחסון אתרים, מהם היתרונות והחסרונות של כל סוגי השרתים המיועדים עבור אחסון אתרים ומומלץ לא פחות לבדוק גם מהן העלויות של שירותי אחסון אתרים השונים.

מבין הסוגים הרבים של שתרי אחסן אתרים הקיימים היום, הפופולאריים ביותר הם שרת VSP וגם שרת יעודי, כאשר כל אחד מהשרתים האלה עומד בצידו השני של המתרס ומייצג שירות של אחסון אתרים שונה בתכלית.

שתר VSP הוא שרת וירטואלי שמתאים לאתרים קטנים, שרת יעודי הוא שרת המיועד כולו לאתר אינטרנט אחד והוא ישרת רק אותו. היום ניתן למצוא שרת יעודי מנוהל, שרת יעודי לא מנוהל ואם רוצים גם מיני שרת יעודי. שרת יעודי מנוהל יתאים לבעל אתר אשר ינהל אותו באופן עצמאי ושרת יעודי לא מנוהל יתאים לחברות גדולות שמעסיקות כוח אדם במיוחד על מנת לטפל ברשתות ובשרתים של החברה. שרת מיני יעודי הוא תוצאה של שילוב בין שרת אחסון אתרים רגיל כלומר שיתופי לבין שרת אחסון אתרים שהוא יעודי והוא מתאים בעיקר עבור מי שמחפש להוזיל עלויות מכיוון שהוא מאפשר לאחסן כמה אתרים בו זמנית.

 

היתרון הגדול של שרת יעודי הוא הנגישות בכל שעות היממה והשליטה שנמצאת בידי בעל האתר באמצעות התערבותו הישירה או באמצעות העובדים שלו בכל אשר מתרחש באתר. שרת VSP לעומת זאת, לא מאפשר את הנגישות הזאת מכיוון שכל שרת VSP מוקדש לאחסנת כמה אתרי אינטרנט שונים ובדרך כלל מנוהל על ידי איש מחשבים אחד. לעומת שרת יעודי, שרת VSP זול הרבה יותר ובזכות שירות של אחסון אתרים וירטואלי הוא מאפשר הפעלה קלה ונוחה לבעלי אתרים אינטרנט לא גדולים.

leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *