מערכת ניהול משימות בחינם

מערכת ניהול משימות בחינם

25 May, 2016
admin
no comments

איך להתנהל בצורה יעילה יותר מבלי לאבד את הראש?

איך אפשר להתמודד עם כל כך הרבה משימות! משימות אישיות, עסקיות, משפחתיות, לפעמים נדמה שהראש שלנו עומד להתפוצץ מרוב עומס של מחשבות ותכנונים, אך יש פתרון, אפילו חינמי, מערכת ניהול משימות בחינם שתשים סוף לטרדות ולדאגות. בעבר, עד לפני כמה שלושים ארבעים שנה האדם היה יוצא בבוקר לעבודתו עוסק במלאכתו, מתפרנס כדי שובע נפשו וחוזר לביתו, לאשתו וילדיו שהיו בבית ודאגו לענייני הבית ולתפקודו התקין. כיום, המצב שונה לחלוטין, קצב העבודה והתעסוקה שלנו קיצוני מאוד, אנחנו קמים מוקדם בבוקר, תוך כדי הקפה עונים למיילים ובודקים את הוואצאפ השכונתי, המשפחתי והחברים, מלבישים את הילדים ומעלים אותם להסעות, תוך כדי זירוז מתמיד על מנת להספיק לצאת לפני הפקקים, תוך כדי נסיעה מנסים להספיק להתגלח או להתאפר, עושים טלפון לחברת הסלולרי ששוב קיבלנו ממנה מכתב הזוי על תשלום מופרך, מתאמים מול הגננת את “כוכב השבוע” וחוזרים ללקוח שהבטחנו לו לדבר איתו על הבוקר, בעבודה המשימות כמובן לא מפסיקות, בדרך מהעבודה יש לעצור בסופר לקניות, לקנות ציוד כתיבה לילדים בחנות הכתיבה, לעצור בדואר ולא לשכוח להביא פרחים לאישה העומס שרובץ עלינו הוא כל כך גדול שברור מדוע ישנה עלייה גבוהה במחלות של לחץ דם ולב בעיקר אצל גברים בגיל השלושים והארבעים לחייהם. אך חשוב לדעת שינו פתרון!

אחד הדברים שמסייעים לנו לשמור על השפיות הוא לעשות שימוש בניהול משימות מקצועי ואיכותי, כך לדוגמא באמצעות מערכת ניהול משימות בחינם תוכלו להפסיק להטריד את עצמכם בדאגות ולנסות לזכור כל כך הרבה משימות.

מדוע מערכת ניהול משימות בחינם תשפר את איכות חיינו?

כאשר אנחנו מחזיקים את כל המשימות בזיכרון שלנו או יותר נכון מנסים לעשות זאת, אנחנו עלולים להרגיש אבודים וחסרי כיוון. לעומת זאת כשהכול רשום מול העיניים ומסודר לפי זמנים, אנחנו רגועים יותר, כי אנחנו יודעים שלא נשכח את המשימות הדחופות וגם אלו שהם רק חשובות ולא רק דחופות. לכל משימה יש את הזמן שלה וכך לא נחזיק שום דבר בזיכרון, ולא נהיה בלחץ מכמות המשימות, כל משימה תעמוד כשלעצמה ובכך נהיה רגועים ונתנהל בנחת. אז קדימה, עם העידן המודרני צריך להתנהג בצורה מודרנית!

leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *