בית ספר לגרפיקה ממוחשבת – לימודים גרפיקאים איפה כדאי ללמוד

אחד התחומים המבוקשים היום בתעשייה בישראל זה גרפיקאים ומעצבים. אם אתם שוקלים לעשות הסבה מקצועית לתחום העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת בהחלט תמצאו בתחום זה פרנסה בשפע ואפשרויות קידום. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת יש יותר אפשרויות למעצבים גרפיים וגרפיקאים לעבוד לאחר סיום הלימודים. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שמסביר מה זה גרפיקה ממוחשבת וכיצד אפשר להתפתח בתחום זה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל ללמוד גרפיקה בבית ספר לגרפיקה ממוחשבת.

מה לומדים בבית ספר לגרפיקה ממוחשבת?

גרפיקאים ומעצבים לומדים כיצד לשלוט בתחום העיצוב הגרפי על-ידי שימוש בחוקי העיצוב הגרפי המקובלים בתעשייה, תלמדו בצורה מקצועית כיצד לשלב אלמנטים עם תמונות, מה הם צבעים וכיצד משפיעים על בני האדם, איזה צבעים להוסיף בעיצוב כדי למכור יותר לעסקים. מעצבים גרפיים חושבים איך להעביר לקהל היעד את הפרסומת המכירתית / שיווקית בצורה הכי טובה. עסקים לא יכולים לקדם את עצמן ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ללא מעצבים גרפיים. את כל סגנון הגרפיקה בפרסומות והמודעות המעצבים מבצעים בתוכנות של חברת אדובי.

חברת אדובי נחשבת לחברה הבלעדית שאיתה מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים כיום. התוכנות יהיו פוטושופ, אילוסטרייטור, ותוכנת אינדיזיין. התוכנות הגרפיות מאפשרות למעצבים לבצע מניפולציות על תמונות והכנת לוגואים או חוברות. במהלך הלימודים תבנו תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחיד שיגרום לכם להתקבל למקומות עבודה.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

בתחום הגרפיקה אפשר ללמוד בבתי ספר לגרפיקה ממוחשבת למקצועות ההייטק או בשיטת לימודים אונליין. בכתבה הבאה תוכלו לראות בית ספר מומלץ שמלמד סטודנטים אחד על אחד וכל זה דרך הבית. בית הספר מספק תוכנת חיבור לסטודנט ובזכות התוכנה הזאת המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר במחשב של הסטודנט ויסביר לו מהלכים על איך מעצבים גרפיקה ממוחשבת בצורה הנכונה. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על החומר שנלמד כדי לפתח לסטודנט את החשיבה הרחבה כיצד להיות מעצב גרפי מקצועי.

להתקבל לעבודה לאחר סיום לימודים.

מקומות עבודה או חברות הייטק לא מעניין אותם איזה תעודה יש לכם או אם למדתם את התחום הזה לבד בעצמכם. מה שרוצים לראות זה אך ורק איך אתם מעצבים גרפיים ויכולים לעזור באמצעות אלמנטים ויזואלים וטרנדים החדשים ללקוחות ומתכנתים. בתיק העבודות צריך לכלול מאות של עבודות בתחום העיצוב הגרפי רב תחומי. תצטרכו להראות את החשיבה הרחבה בשימוש לעיצוב אפליקציה, אתר אינטרנט ועוד אינספור תחומים. במידה ותיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להתקבל למקומות עבודה או לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועיים.

גרפיקאים הם מאוד מבוקשים כיום בתעשייה בישראל והשכר של גרפיקאים מתחילים בחברות הייטק יכול להתחיל ב 15000 שח. במשרדי פרסום השכר הוא קצת פחות והוא יהיה 12 אלף שח בחודש. במידה וגרפיקאים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית השכר יהיה בהתאם לפרויקטים שהם גובים.