גרפיקאי קורסים – לימודים גרפיקאים

רוצים ללמוד להיות גרפיקאים? רוצים לדעת אם שווה וכדאי ללמוד את התחום העיצוב הגרפי? מה עושים גרפיקאים במקומות עבודה ואיך אפשר להתקבל לעבודה במהירות לאחר סיום הלימודים? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורים שיסבירו לכם מה זה גרפיקה ממוחשבת ולקראת מה אתם הולכים. השיעורים מוסברים בשפה העברית על ידי שיעורי יוטיוב שמסבירים על התוכנות הגרפיקה מה זה חברת אדובי וכיצד אפשר לפתח את היצירתיות בכמה פקודות שונות בתוכנות. השיעורים יתנו לכם מידע רחב מה זה עיצוב גרפי וכיצד אפשר להתקדם בתחום.

מה לומדים גרפיקאים כיום?

גרפיקאים הם מאוד חשובים בתחום השיווק והפרסום כי אך ורק באמצעות גרפיקאים אפשר לקדם עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. נוכל לראות ברשתות החברתיות פרסומות מדי יום של עסקים שמפרסמים מוצרים בנושאים שונים. התפקיד של הגרפיקאים זה לגרום למודעות השיווקיות להראות בצורה טובה. במסגרת הלימודים הגרפיקאים לומדים את כל חוקי הגרפיקה המקובלים היום בתעשייה ב-2020. תלמדו כיצד לסדר אלמנטים כדי להעביר את המסר בצורה שיווקית נכונה. מהי קומפוזיציה וכיצד כיצד אפשר על ידי שימוש בטיפוגרפיה נכונה להעביר מסרים שיווקיים לגולשים. הרשתות החברתיות זה טכניקה מצוינת לעסקים לקדם את עצמם ולכן עסקים שלא יהיו באינטרנט לא יוכלו לגדול ולהגדיל את מערך השיווק. מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים בתוכנות של גרפיקה כדי לבצע את כל המניפולציות הגרפיות בעיצובים הפרסומיים בלימודים.

קורסים גרפיקאים איפה לומדים?

לימודי גרפיקה ממוחשבת יכולים להתקיים בבתי ספר לגרפיקה או מכללות לעיצוב גרפי במרכז ישראל כמובן שיש לכם את אפשרות ללמוד את התחום הזה אונליין. באתר הבא תוכלו לראות כיצד אפשר ללמוד קורסים לגרפיקה המומלצים וכל זה דרך האינטרנט. בית הספר מספק לסטודנט תוכנת חיבור שדרכה יכול להתחבר ישירות למורה. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד-אחר-צעד איך מעצבים תוך שימוש בחוקי הגרפיקה בתוכנות גרפיות. במהלך השיעור המורה ישוחח עם הסטודנט דרך המחשב באמצעות מיקרופון ואוזניות. במהלך השיעור המורה יסביר איך לעצב גרפיקה מסוימת ולאחר מכן הסטודנט יצטרך לתרגל את כל החומר,  בסיום כל שיעור מתקבלים תרגילים ושיעורי בית כדי לחזור על כל החומר ולשנן את הפקודות בצורה טובה.

הלימודים מהבית

לימודי גרפיקה אונליין מתקיימים אחד על אחד במתכונת פרטית ואישית שמאפשר לסטודנט לקבל את כל היחס במהלך השיעור. תיק העבודות נבנה לכל אורך הלימודים כי זה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה ולעבוד בחברות היי-טק. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב שתיק העבודות יהיה מקצועי.

אפשרויות העבודה לאחר הלימודים.

בוגרי מסלול לימודי גרפיקה ממוחשבת יכולים לעבוד במשרדי הפרסום או חברות הייטק. שכר של גרפיקאים מתחילים בוגרים ללא ניסיון במשרדי הפרסום יכול להתחיל ב 12 אלף שח, בחברות היי-טק השכר הוא יותר גבוה וגרפיקאים מתחילים יכולים להתחיל עם שכר של 16 אלף שח. הביקוש בתחום מטורף כי יש יותר אפשרויות לעבודה לגרפיקאים לאחר סיום הלימודים.

אפשרויות עבודה בגרפיקה

כמו שאמרנו קודם זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או אם למדתם את התחום הזה לבד. מה שחשוב בתעשייה זה אך ורק שתדעו כיצד להעביר אלמנטים ויזואלים כדי לעזור לעסקים לקדם את עצמם ברשתות החברתיות. מרבית הבוגרים עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי גרפיקה פרילנס לעסקים מה שמאפשר הכנסה גבוהה יותר. הביקוש הוא עצום כי כיום יש אלטרנטיבות ומעצבים כבר לא עובדים אך ורק בבתי דפוס הוצאות לאור, נוכל לראות גרפיקאים שעובדים בחברות שיווק, משרדי הפרסום, עיצוב אריזות חברות הייטק. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה יפה ומעביר טרנדים חדשים בעולם העיצוב תוכלו להתקבל במהירות לתחום. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או לא מה שחשוב שתדעו להשתמש בחוקים של העיצוב הגרפי המקובלים כיום בתעשייה.