דרושים גרפיקאים

מחפשים עבודה בגרפיקה ולא יודעים לאן לפנות? רוצים לעבוד בתחום הכי מבוקש בישראל? בכתבה הבאה נסביר לכם איך אפשר למצוא עבודה במהירות לאחר סיום הלימודים גם אם אין לכם ניסיון בתחום. נחשוף אותכם לקבוצה מדהימה בפייסבוק שתאפשר לכם להשתלב בתעשיית ההייטק ומשרדי הפרסום. נסביר לכם על לימודי המשך וכמה מעצבים גרפיים מתחילים מרוויחים כיום.

האם יש עבודה בעיצוב גרפי?

האם כדאי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי? איך אפשר למצוא עבודה במהירות? כיום יש ביקוש אדיר למעצבים גרפים וגרפיקאים גם לכאלה שסיימו לימודים אתמול. הביקוש נובע מצד חברות ההייטק במשרדי הפרסום בגלל שאם בעבר היו לבוגרים אך ורק אפשרויות לעבוד בעיתונים או בתי דפוס היום המצב שונה מאותה. חברות ההיי-טק משתמשות באופן שוטף במעצבים גרפיים כדי לעבוד עם מתכנתים. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים והם אלה שצריכים לתת את המערך לבנייה של מערכת לבניית אתרים או הכנת אפליקציה. מעצבים גרפיים הם אלה שצריכים לקבוע איך סגנון העיצוב הולך.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי עובדים בתחום זה בחברות הייטק או במשרד הפרסום.

מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד לאחר הלימודים בצורה עצמאית ולפתוח להם עסק עצמאי. השכר בתחום עיצוב גרפי למתחילים בחברות הייטק יכול להתחיל ב 17 אלף שח נטו. במידה ואתם פונים לעבוד בחברות פרסום לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם תוכלו להתחיל עם שכר של 12 אלף שח נטו.

לימודי המשך מעצבים גרפיים.

האם כיום בתעשייה מספיק ללמוד רק להיות מעצב גרפי? אם אתם רוצים לעבוד אך ורק בתחום הפרסום ולקדם ולשווק עסקים ברשתות החברתיות או ליצור מיתוג לעסקים חדשים קורס עיצוב גרפי בהחלט יספיק לכם. אם אתם רוצים לקחת שלב אחד קדימה ולהשתלב בתעשיית ההיי-טק תצטרכו ללמוד  קורסים לבניית אתרים חוויית משתמש. קורסים אלה יאפשרו לך להשתלב בתעשייה ולהגדיל את רמות השכר.

קבוצת פייסבוק מדור דרושים גרפיקאים

בקבוצה בפייסבוק תוכלו לראות עשרות אלפי מעסיקים שמחפשים היום מעצבים גרפיים גרפיקאים מתחילים ללא ניסיון. בקבוצה תוכלו למצוא עבודות וביקוש רב לעבודה במשרדי פרסום או חברות הייטק. כל מה שתצטרכו זה אך ורק לשלוח תיק עבודות ודוגמאות למה שעשיתם בתקופת הלימודים ולאחריה. בתיק העבודות יבדקו קונספטואליות וכיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים. חברות הייטק – משרדי פרסום רוצים לראות טרנדים חדשים בעולם הפרסום. במידה ותיק העבודות שלכם יהיה רלוונטי למה שקורה היום ב-2020 יזמינו אתכם לראיון עבודה ויקבעו איתכם את תנאי השכר. תיק עבודות  הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה ולא תעודות. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב שאתם יודעים לעצב בצורה נכונה.

לסיכום הביקוש הוא אדיר מצד חברות הייטק ומשרדי הפרסום וזה לא משנה אם יש לכם ניסיון בתחום. לעתים חברות הייטק ומשרדי פרסום מעדיפים לעבוד עם מעצבים גרפיים ללא ניסיון כי הם מעצבים עם טרנדים חדשים שהולכים להיות. ככל שיהיה לכם דוגמאות רבות בתחומים חדשים יהיה קלך להשתלב בתעשייה בצורה מהירה. אם אתם בוגרים של לימודי תקשורת חזותית תצטרכו להראות אתר אינטרנט שעיצבתם או אפליקציות שהכנתם. מומלץ לפתוח אתר אינטרנט או דף פייסבוק בו תציגו את כל העבודות שלכם בצורה מסודרת.