כמה עולה קורס אילוסטרייטור  לימודים ILLUSTRATOR

מחפשים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור? רוצים לדעת איך לעצב לוגואים או גרפיקה וקטורית? בכתבה הבאה ניתן לכם מחירים לקורס אילוסטרייטור שיאפשרו לכם לקבל אינדיקציה מה הולך בתעשיית בתי הספר בישראל. תוכנת אילוסטרייטור נהפכה להיות שימושית בעשור האחרון ומשרתת גרפיקאים ומעצבים רב-תחומיים בנישות שונות. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה בחינם על תוכנת אילוסטרייטור שיאפשרו לכם להבין מה אפשר לעשות עם התוכנה. השיעורים נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי ממכללות לעיצוב גרפי כדי לאפשר לכם לקבל מידע בעברית על יכולות התוכנה.

כמה עולה קורס אילוסטרייטור?

קורסים לתוכנת אילוסטרייטור למתחילים ב-2500שח ויכולים להגיע עד 5000שח. הכל תלוי במקום שאתם לומדים בו וכמות הנושאים שילמדו אתכם בתוכנת אילוסטרייטור. אילוסטרטור מלאה בנושאים שונים החל מעיצוב והכנת גרפיקות לעולם העיצוב, עיצוב הכנת דגמי אופנה שמשרתת מעצבי אופנה להכנת סקיצות ובנייה של תיק מוצר. קורסים לציור דיגיטלי וגרפיקה וקטורית ועוד אינספור תחומים שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת.

איך ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור מבלי לשבור תוכנית חיסכון?

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? או רוצים את לימוד תוכנת אילוסטרייטור בצורה פרטית? בקישור הבא תוכלו ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור מהבית אונליין עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי. השיעורים מוסברים דרך תוכנה שמקשרת בין המחשבים. המורה יכול לעבוד ישירות על המחשב שלך דרך שיתוף מסכים. המורה יוכל לצפות במסך שלך ולהזיז לך את העכבר במהלך שיעור אילוסטרייטור עם הסברים על יכולות התוכנה. במהלך השיעור תקבל תרגילים ובמידה ויש נושא לא ברור המורה יחזור איתך שוב עד שתבין את כל החומר. בסיום של כל שיעור מתקיימים שאלות ושיעורי בית לשיעור הבא. התרגילים והעבודות הם כדי לחזק אותכם ביכולות התוכנה. לכל אורך שיעורים מתקבלים תרגילים שיפתחו את הכישרון והיצירתיות של תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת.

אילוסטרטור בעולם העיצוב הגרפי

באמצעות תוכנת אילוסטרייטור מעצבים גרפיים מכינים תדמית לעסקים. תדמית לעסקים בנויה מלוגו או כל דבר שהעסק צריך החל מעיצוב אריזה ועד עיצוב נייר מכתבים. תוכנת אילוסטרייטור אהודה מאוד בקרב מעצבים גרפיים כי אפשר להכין איתה עיטורים גרפיים ברמה מאוד גבוהה. לתוכנה כלים רבים ליצירת מניפולציות גרפיות ועוד אינספור טיפים וטריקים שיכולים לעשות  אפקטים להכנת רקעים או גרפיקה מתקדמת אחרת. התוכנה שימושית מאוד בעולם עיצוב אפליקציות בגלל שהמשקלים של הקבצים שמוציאים מאילוסטרייטור הם מאוד קלים.

גרפיקה וקטורית מה זה?

גרפיקה וקטורית היא גרפיקה נקייה מאוד שאפשר להגדיל אותה ולהקטין אותה ללא שום מגבלה. אם ניקח את תוכנת הפוטושופ שעובדת על פיקסלים נוכל לראות  שמגדילים קובץ או מקטינים אותו מאוד נוכל לראות פיקסול וזה יוצר גירעון בגרפיקה. תוכנת אילוסטרייטור היא קלה מאוד למשתמשים ולכן אפשר להכין גרפיקות מורכבות מאוד כגון עיצוב אריזות או ציורים דיגיטליים מורכבים.

הסוד בלימודי תוכנת אילוסטרייטור זה אך ורק התרגול. כולם לומדים בסופו של דבר את אותם הטכניקות והכלים בתוכנת אילוסטרייטור. בסופו של הקורס כל אחד לוקח את הכלים למטרות האישיות שלו. במהלך הלימודים מומלץ להגיד למורה אישי את המטרות שלכם כדי לרכז את כל נושא הלימוד לסגנונות העיצוב שאתם צריכים. בשיעורים המצורפים הראינו לכם מספר טכניקות שונות בעולם עיצוב גרפי וציור דיגיטלי.