כמה עולה קורס גרפיקה ממוחשבת? כמה עולה להיות מעצבים גרפיים?

אם אתם עושים סקר שוק לפני שאתם מתחילים ללמוד גרפיקה ממוחשבת תוכלו בעמוד זה לקבל הצעת מחיר ללימודי גרפיקה ולהבין לקראת מה אתם הולכים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר על עולם זה שיסביר לכם בהרחבה מה מעצבים גרפיים וגרפיקאים עושים במקומות עבודה. כיום נחשב תחום הגרפיקה הממוחשבת למאוד מבוקש ובוגרי הקורס עובדים במשרדי פרסום ובחברות הייטק ישירות לאחר הלימודים בגלל הביקוש העצום.

מהו מחיר של קורס גרפיקה?

מחיר של קורס גרפיקה משתנה בהתאם לביקוש של אותו הבית ספר, בתי ספר במרכז ידועים כיקרים יותר בגלל שיש יותר ביקוש וקהל שילמד את התחום הזה. מחירים יכולים להתחיל ב 7500 שח ולהגיע לשכר של 30000 שח. התחומים והמסלולים שונים בחלק מהמסלולים הם רק עיצוב גרפי בחלק מהמסלולים הם לימודי תקשורת חזותית. מסלול תקשורת חזותית כולל שני מסלולים שהוא גם בניית אתרים וגם עיצוב גרפי וכמובן שיש מסלול יקר יותר בלימודי תואר שעולים קרוב ל100,000 ש”ח. כיום יש בתי ספר שמפצלים את המסלולים האלה וגובים מחיר תחילה על לימודי עיצוב גרפי ורק לאחר מכן שהסטודנטים מסיימים הם יכולים להתחיל ללמוד את בניית האתרים.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי לומדים את כל החוקים עיצוב גרפי המקובלים כיום ב-2020. הלימודים כוללים כיצד לעבוד על תוכנות גרפיקה תוך יצירת צורות גיאומטריות ליצירת מיתוג עסקים. תלמדו כיצד לשווק עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם וכיצד לעזור לבעל העסק להציג את עצמו בפני הקהל שאליו הוא משווק. תלמדו את משמעות הצבעים וכיצד לבנות מודעה עם קומפוזיציה גרפית נכונה להעברת התוכן בצורה שיווקית. בוגרי הקורס מחויבים להכין תיק עבודות לכל אורך הלימודים כדי לקבל תעודה מקצועית ולהתקבל למקומות עבודה.

לימודים מכללות לעיצוב גרפי.

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת וגם בשיטת לימודים אונליין באינטרנט, תוכלו לראות באתר הבא מכללה מומלצת לימודי עיצוב גרפי וכל זה מהבית אחד על אחד. בית הספר מספק סטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט ולעבוד ישירות על המחשב שלו. המורה יזיז את העכבר ויסביר לסטודנט במהלך השיעור איך לעבוד ולעצב גרפיקה בתוכנות של חברת אדובי. לימודים אישיים בצורה פרטית מאפשרים לסטודנט לקבל תשומת הלב מלאה ותיק עבודות מקצועי.

תיק עבודות בעיצוב גרפי

כדי להתקבל לתעשיית העיצוב הגרפי מה שחשוב זה אך ורק שיהיה לכם תיק עבודות מקצועי. חברות הייטק ומשרדי שיווק לא מעניין אותם איזה תעודה יש לכם אלה רוצים לראות דוגמאות שעשיתם במהלך הלימודים. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי וידבר על רלוונטיות למה שקורה היום תוכלו להתקבל ולעבוד במהירות לאחר סיום הלימודים. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה פרילנסרים מקצועיים ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב בצורה פרטית. בתחום העיצוב תעודות לא פותחות את האפשרות לעבודה בתחום ונוכל לראות את זה על ידי מעצבים גרפיים מוצלחים שהתחילו לעבוד ופתחו עסקים ולעולם לא דרכו בבית ספר או מכללה.