מחיר של קורס עיצוב גרפי? כמה עולה גרפיקה ממוחשבת לימודים כיום?

רוצים לדעת מה המחיר של קורס עיצוב גרפי? כמה עולה גרפיקה ממוחשבת לימודים כיום? בכתבה הבאה הבאנו לכם אינספור טיפים וטריקים מאוד חשובים כדי להתחיל ללמוד עיצוב גרפי בצורה מקצועית ולא לשבור תכנית חיסכון. הבאנו לכם שיעורי גרפיקה ועיצוב שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי כדי להראות לכם מה זה עולם זה. בכתבה נדבר על השכר בתחום וכיצד אפשר להשתלב במקומות עבודה לאחר הלימודים.

מסלול לימודי עיצוב גרפי כמה זה עולה?

במרבית מקומות הלימוד מסלול לימודי עיצוב גרפי מתחילים ב 7500 שח ויכולים גם להגיע על שכר של 30000 שח. הכל תלוי בשם של הבית הספר והמיקום שלו. בתי ספר במרכז ידועים כיקרים יותר כי יש ריכוז אוכלוסיה גבוה. האם חשוב היום התעודה בתחום הזה? התשובה היא לא על כך נרחיב את בפסקאות הבאות.

מה חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה לאחר הלימודים

בתחום העיצוב הגרפי מה שחשוב היום זה לא התעודה שתקבלו מבית הספר אלה תיק עבודות בלבד. לקוחות ומעסיקים לא מעניין אותם איפה למדתם או איזה תעודה יש לכם, לא חשוב עד כמה בית הספר שלכם יוקרתי או נחשב בארץ. מה שחשוב זה האם אתם יודעים לעצב לפי החוקים והכללים הנלמדים במסלול לימודי עיצוב גרפי. המחירים שהוזכרו קודם מדברים על לימודי תעודה ולא לימודי תואר. לימודים לתואר בעיצוב יכולים להגיע גם לשכר של 130,000 שח לארבע שנים.

מה לומדים?

במסלול לימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים. תלמדו על השפה החזותית ושמירה על חוקי העיצוב. שימוש בתוכנות עיצוב גרפי חלק בלתי נפרד מהלימודים. תלמדו איך להשתמש בצבעים נכונים תוך שמירה על קהל היעד. כולנו יודעים שצבעים מעבירים מסרים שונים ומשפיעים על בני אדם לכן בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את כל הקונספטואליות תוך שימוש באלמנטים וצורות גיאומטריות ליצירת מיתוג לעסקים. לכל אורך הקורס תעסקו בתיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה.

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי מהבית?

כיום אפשר ללמוד את תחום עיצוב גרפי באינטרנט בלמידה אישית ופרטית באמצעות מורה שמחובר אליך מהמחשב. באתר הבא תוכלו לראות כיצד סטודנטים לומדים היום אחד על אחד אונליין ללימודי תעודה ותיק עבודות. בית הספר מספק תוכנת חיבור לסטודנט שהמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהדריך אותו אחד על אחד מהבית, במהלך השיעור המורה יסביר נושאים מסוימים והתלמיד יצטרך לתרגל, במידה ויש שאלה המורה יחזור על כל הנושא שוב עד שהחומר יהיה ברור לסטודנט. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על החומר שנלמד.

עבודה בתחום העיצוב הגרפי

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי משתלבים בתעשייה בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. תחילה יבקשו ממכם לשלוח להם קישור בו אתם מציגים את כל תיק העבודות שלכם. במידה ותיק העבודות מדבר על רלוונטיות ומציג עבודות יפות לפי מה שמקובל בטרנדים עיצובים ב-2020 רק אז תוזמנו לראיון עבודה, תיק עבודות צריך לכלול מאות עבודות בעיצוב גרפי רב תחומי החל מציור דיגיטלי ועד להכנת מודעות שיווקיות לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

מה בודקים בתיק העבודות כדי להתקבל לעבודה בהייטק?

יבדקו עד כמה אתם כישרוניים וכיצד אתם מעבירים רעיונות לקידום מכירות ועסקים. מרבית הבוגרים בתחום זה מעדיפים לעבוד מהבית כפרילנסרים מקצועיים ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב לחברות היי-טק ופרסום. הביקוש בתחום הוא עצום מאוד כי יש היום יותר אפשרויות לעבודה כמעצבים גרפים. בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בבתי דפוס או בעיתונים עם כניסת האינטרנט לחיינו בעשור האחרון נוכל לראות שמעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה בחברות הייטק בצורה שוטפת. השכר בתחום עיצוב גרפי משתנה ממקום למקום בו תבחרו לעבוד. תוכלו להתקבל למקומות עבודה ושכר למתחילים הוא 20000 שח במידה ואתם עובדים בחברות היי-טק ,אם בחרתם לעבוד בתחום זה כפרילנסרים השכר יהיה הרבה יותר גבוה.