כמה עולה קורס ציור

אוהבים את עולם הציור? רוצים לדעת איך לצייר במחשב? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שיסביר מה זה או למה ציור דיגיטלי נעשה מבוקש בתעשיית העיצוב הגרפי. אוסף סרטונים זה נעשה על ידי מורים לעיצוב גרפי שמסבירים בשיעורי יוטיוב חינם איך אפשר לעבוד בתוכנת אילוסטרייטור. השיעורים מוסברים בשפה העברית צעד-אחר-צעד כדי לתת לכם אינדיקציה כמה קל לצייר בתוכנות וקטוריות.

מהו מחיר קורס ציור דיגיטלי?

קורס ציור במחשב או רגיל יכול להתחיל במחיר של 2500 שח ולהגיע למחיר של 6000 שח. תלוי מה מסלול הלימוד ומה היקף השעות. בכתבה נסביר לכם על תוכנת אילוסטרייטור תוכנה מספר 1 להכנת ציורים ואיורים גרפים במחשב.

גרפיקה ותוכנות לציור במחשב

בעשור האחרון חלה התפתחות אדירה בכל מה שקשור לציור דרך המחשב. אם בעבר היו אנשים מציירים אך ורק על דפים היום המצב שונה ותוכנות מחשב מאפשרות לגרפיקאים או ציירים לצייר בקלי קלות  בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי. הסיבה שמעדיפים ציירים לעבוד על תוכנות גרפיות כי אפשר לתקן בקלי קלות את הציור הקו מתאפשר בעבודה לקימור הקווים בצורה פשוטה. תוכנות מחשב מאפשרות גם למי שלא יודע לצייר להגיע לסגנונות איור. ההבדלים בין ציור במחשב לבין ציור על דף הם שונים מאוד ויש שיותר חופש פעולה ואפשרויות לתיקון הציור במחשב. בשנים האחרונות עולם משחקי המחשב התפתחו בצורה אדירה וגרפיקאים מציירים ומכינים דמויות באופן שוטף לתוכנות אנימציה.

תוכנת אילוסטרייטור לציור וקטורי

תוכנת אילוסטרייטור מבית חברת אדובי היצרנית מאפשרת לצייר גרפיקה וקטורית על ידי כלים שמיועדים לכך. לתוכנה כלי נקודות ומברשות שמאפשר להקליק ולמשוך קווים ותוך כדי למשוך ליצירת קימורים. יש את  האפשרות לקבל את הקו ולהגיע לכל צורה שרק רוצים במידה והציור לא יצא עם קווים חלקים תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת להחליק את הקו עד להגעה של קו נקי. באילוסטרייטור אפשר לצייר גרפיקה במהירות מה שחוסך זמנים בהכנת ציורים דיגיטליים.

לימודי אילוסטרייטור לתחום הציור

אפשר ללמוד אילוסטרייטור במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת וגם את האפשרות ללמידה דרך האינטרנט אונליין. באתר הבא תוכלו לראות כיצד סטודנטים לומדים אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים בתחום הציור. שיטת הלימודים מאפשרת למורה לשלוח תוכנת חיבור לסטודנט ובאמצעות תוכנה זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט במהלך השיעור המורה יוכל להזיז את העכבר במחשב של סטודנט ולהסביר לו איך לצייר גרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור. במידה וישנו שאלות  המורה יחזור ויסביר את כל המהלכים שלב אחר שלב עד שהסטודנט מבין.

למידה פרטית במתכונת אישית תאפשר לסטודנט לקבל את כל תשומת הלב והיחס האישי במיוחד בלימודי ציור דיגיטלי. לכל אורך השיעורים מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח את המיומנויות של הסטודנט לציור גרפי. תיק עבודות בקורס ציור דיגיטלי הוא חשוב מאוד הוא מאפשר לסטודנט לראות את קצב ההתקדמות שלו ולעבוד לאחר-מכן בתחום זה.

עבודה בתחום הציור דיגיטלי

בוגרי קורס ציור דיגיטלי יכולים להשתלב בתעשיית העיצוב הגרפי ולעבוד בשיתוף פעולה עם מעצבים. חברות להכנת אנימציות וסרטונים משתמשים בציירים כדי לספק את כל המערך שסרטוני אנימציה צריכים. בגלל שתוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה גרפית וקטורית אפשר להעביר את הציורים לכל תוכנה אחרת בכל שיטת המרה.