מה זה תקשורת חזותית – העבודות הרבות שחברות הייטק מציעות למעצבים גרפיים

האינטרנט משתנה בלי סוף בשנים האחרונות. מושגים שונים צצים ואחד מהם הוא תחום התקשורת החזותית. בכתבה נסביר לכם מה זה תקשורת חזותית ומה מעצבים גרפיים וגרפיקאים עושים במקומות עבודה. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי שנעשו על ידי מורים לגרפיקה ממוחשבת. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית.

למה בוגרי לימודי תקשורת חזותית מבוקשים כיום בתעשייה?

בוגרי לימודי תקשורת חזותית מבוקשים כיום בגלל שהם נותנים שירותי גרפיקה ועיצוב גם למשרדי הפרסום וגם לחברות היי-טק. תקשורת חזותית זה כל מה שעסקים צריכים באתר האינטרנט או באפליקציות. לימודי תקשורת חזותית כוללים שני מסלולים תחילה זה עיצוב גרפי ולאחר שהסטודנטים מסיימים את תחום זה הם פונים ללימודי המשך של בניית אתרים ואפליקציות. כל המכלול של עיצוב גרפי בעולם האינטרנט ביחד נקראת תקשורת חזותית.

שיווק עסקים במדיות

עסקים לא יכולים להתקיים היום בלי מעצבים גרפיים. עסק כדי להגדיל את השיווק והמכירות חייב פרסומות ואתר אינטרנט כדי שגולשים יבקרו ויבינו על מה מדובר. מעצבים גרפיים הם אלה שאחראים על כל השפה העיצובית ואיך העסק נראה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. האחריות היא מאוד גדולה למעצבים גרפים כי הם בונים פה תדמית עסקית ללקוחות.

לימודים תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נלמדת במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה. אפשר ללמוד את התחום הזה גם מהבית דרך לימודים באינטרנט. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין המחשבים ומאפשר למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מסביר נושאים שונים בעולם התקשורת החזותית ולאחר מכן הסטודנט  מתרגל את החומר. הלימודים הם אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים ולכל אורך הקורס עסוקים בבנייה של תיק עבודות.

לימודים תקשורת חזותית אונליין מהבית – במתכונת של שיעורים פרטיים לתעודה

תוכלו באתר הבא לראות בית ספר שמלמד סטודנטים בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות וכל זה דרך האינטרנט. כיום עסקים ומשרדי הפרסום לא מעניין אותם איזה תעודה יש לכם או איפה למדתם. מה שהם רוצים לראות זה אך ורק איך אתם מעבירים קונספטואליות שזה עבודות בעיצוב גרפי שמדברים על הטרנדים שהולכים כיום. יבדקו כיצד אתם משדרים עסק בצורה נכונה על ידי שימוש בצבע או בנייה קונספטואלית כדי להעביר את המסר המכירתי בצורה הנכונה. ככל שתיק הדוגמאות והעבודות שלכם יהיה מפותח ויפה תוכלו להתקבל לעבוד בתחום זה במהירות. בוגרי מסלול תקשורת חזותית מרביתם פונים לעבודה מהבית כעסק כעצמאי אחד על אחד.

השכר בתחום תקשורת חזותית

בוגרי קורס זה יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח בחברות היי-טק ובמידה והם פונים לעבוד במשרדי הפרסום הם יכולים להתחיל עם שכר של 13000 שח. בוגרים ללא ניסיון מבוקשים בתעשייהבגלל הביקוש העצום מצד בתי דפוס והוצאות לאור והעבודות הרבות שחברות הייטק מציעות למעצבים גרפיים כדי לעצב אפליקציות או לפתח מוצרים מעוצבים.