מעצבים גרפיים לימודים – קורסים מעצבים גרפיים להייטק

רוצים להיות מעצבים גרפיים? אוהבים את עולם העיצוב ורוצים לשנות ולעזור לעסקים לקדם מכירות? בכתבה הבאה תקבלו פרטים כיצד אפשר ללמוד את תחום העיצוב הגרפי ומה הוא השכר בתחום. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורים שיסבירו לכם לקראת מה אתם הולכים. השיעורים מוסברים בשפה העברית כדי לתת לכם את ההתרשמות מה זה עיצוב גרפי וכיצד יוצרים מניפולציות גרפיות. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב בהחלט תמצאו במקצוע הזה פרנסה בשפע ואפשרויות קידום לעבודה מהבית.

לימודים עיצוב גרפי

את מקצוע מעצבים גרפיים אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת ברחבי הארץ. במסלול הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולפתח את היצירתיות על ידי שימוש בחוקי העיצוב הגרפי. חוקי העיצוב הגרפי כוללים קומפוזיציה וסידור גרפיקות ליצירת מודעות שיווקיות לקידום מכירות ברשתות החברתיות. במהלך הלימודים תלמדו מהו קהל היעד וכיצד להתאים צבעים לקהל היעד בצורה נכונה. תשתמשו בתוכנות של חברת אדובי על כך נרחיב בפסקאות הבאות. התוכנות של חברת אדובי הם הכלים העיקריים לעבודה בעיצוב הגרפי.

התוכנות לעיצוב גרפי בשימוש מעצבים במקומות עבודה

את כל חוקי העיצוב הגרפי ויצירת מניפולציות על אלמנטים ויזואלים תעבדו בתוכנת הפוטושופ. באילוסטרייטור תבנו צורות גיאומטריות מורכבות להכנת לוגואים וציור דיגיטלי. בתוכנת     indesign תלמדו כיצד להכין אינפוגרפיקות על ידי עמודים רבים. המכלול של כל התוכנות ביחד מאפשר למעצבים הגרפים לתת שירותי גרפיקה פתרונות דיגיטליים לעסקים בתחום השיווק והמסחר. חברות הייטק משתמשות למעצבים גרפים כדי שיתנו פתרונות דיגיטליים ועבודה משותפת עם מתכנתים לעיצוב אפליקציות.

לימודים מעצבים גרפיים אונליין.

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות ללימודי עיצוב גרפי אונליין. באתר הבא תוכלו לראות המכללה ללימודי עיצוב והייטק מכללה מומלצת מאוד שמכשירה סטודנטים וכל זה מהבית במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה. במסגרת הלימודים הסטודנטים מקבלים תוכנת חיבור שמאפשר למורה לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר לסטודנט ויסביר לו מרחוק את תחום העיצוב הגרפי בתוכנות. במידה וישנו נושא לא ברור המורה יחזור על השיעור שוב כדי לתת לסטודנט לתרגל את החומר בצורה מלאה. בסיום כל שיעור מתקבלים תרגילים בתחום העיצוב כדי לפתח את הכישרון והיצירתיות לסטודנטים.

מה לעשות כדי להתקבל למקומות עבודה

כדי להתקבל למקומות עבודה זה לא משנה היום איזה תעודה יש לכם או אם סיימתם תואר ראשון בעיצוב גרפי. מה שחשוב שיש לכם תיק עבודות שמדבר על רלוונטיות לחוקי העיצוב הגרפי המקובלים כיום ב-2020. תצטרכו להראות מאות עבודות שמדברות על סגנונות שונים בעיצוב. החל מהכנת תדמית עסקית ללקוחות ועד עיצוב אתר אינטרנט. אפשרויות העבודה הם רבות מאוד ומעצבים גרפיים מבוקשים בתעשייה כי יש להם יותר אפשרויות עבודה לאחר הלימודים.

אפשרויות עבודה לאחר הלימודים.

בתחום העיצוב הגרפי נוכל לראות שמרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועיים. חברות הייטק משתמשות במעצבים  לעבודה לעיצוב של פיתוח מוצרים לחברות ההייטק. מעצבים יעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים כדי לתת את השפה העיצובית שמתכנתים לא מבינים בה. גרפיקאים הם אלה שקובעים איזה צבעים להשתמש וכיצד הקומפוזיציה של המוצר בעיצוב צריכה להיות. השכר בתחום הוא גבוה מאוד בחברות היי-טק זה מתחיל ב 18 אלף שח.

אין קשר לזה שסיימתם לימודים אתמול בעיצוב גרפי. גם בוגרים ללא ניסיון יכולים להתקבל במהירות לחברות הייטק בגלל הביקוש העצום בתחום. חברות הייטק בומשרדי פרסום לפעמים מעדיפים בוגרים ללא ניסיון בגלל שהם מגיעים עם טרנדים חדשים לעולם העיצוב. אם יש לכם תיק עבודות מקצועי תוכלו להתקבל למקומות עבודה בלי שום בעיה גם אם אין לכם תעודה או אם למדתם לבד בעצמכם.