קורס בניית אתרים אונליין – עיצוב אתרי אינטרנט לימודים

רוצים להתחיל לעצב אתרים בוורדפרס? לא יודעים מה זה תוכנת אלמנטור? מה זה חוויית משתמש ולמה זה חשוב היום כדי שהעסק יצליח במכירות והגדלת המערך השיווקי? הכנו לכם בכתבה כאן שיעורי בניית אתרים חינם ביוטיוב שיסבירו לכם מה עושים מעצבים גרפיים לאחר סיום הלימודים. השיעורים מוסברים על ידי מורים לבניית אתרים בשפה העברית ויתנו לכם אינדיקציה ומידע עצום לקראת מה אתם הולכים ללמוד. נוכל להגיד לכם שיש ביקוש אדיר בתעשייה למעצבים גרפים שנותנים שירותי בניית אתרים.

איך לומדים בניית אתרים אונליין באינטרנט

לימודים אונליין בעיצוב אתרי אינטרנט מתרחש דרך בית הספר הבא שמומלץ מאוד למי שלא יכול ללכת ללמוד או שמעדיף ללמוד את התחום הזה מהבית. בית הספר מספק תוכנת חיבור לסטודנטים שמאפשר ללמד בניית אתרים ולעבוד ישירות על מערכת לבניית אתרים במחשב של הסטודנטים. המורה צופה במסך ומזיז את העכבר של הסטודנט תוך הסברים על איך בונים אתרים. במהלך השיעורים אם יש שאלה או נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב על החומר עד שהכל יהיה ברור במלואו. לכל אורך הקורס תעשו תיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל בתעשייה.

מה לומדים בקורס בניית אתרים באינטרנט?

בלימודי בניית אתרים לאינטרנט תלמדו לפתח החשיבה עיצובית וכיצד להשתמש בחוויית משתמש נכונה לבניית אתר וורדפרס אלמנטור. תלמדו את המערכות לבניית אתרים המקובלות כיום בתעשייה ותתאימו את האתרים שבונים למנוע החיפוש גוגל. אי אפשר להתעלם מהחוקים של גוגל לקידום אתר שצריך גולשים כמו אוויר לנשימה. בעלי העסקים יודעים היום הרבה ולכן הם יבקשו ממכם אוטומטית שהאתר שלהם יהיה מותאם למנוע חיפוש גוגל. חלק מחוקי העיצוב בגוגל זה לעצב גרפיקות במשקלים נכונים ולתת דגש לחוויית המשתמש ולטעינת האתר.

בוגרי מסלול לימודי בניית אתרים והייטק

בוגרי מסלול בניית אתרים מבוקשים מאוד בתעשיית ההיי-טק בגלל שהם עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים ונותנים את השפה העיצובית. מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים את חוויית המשתמש והמתכנתים הם אלה שנותנים את הפתרונות להכנת האפליקציה או כל מוצר אחר. המעצבים קובעים את הצבעוניות ומתאימים את כל הקונספט העיצובי בהתאם לקהל היעד שצריך להשתמש באפליקציה או במוצר שחברות הייטק מפתחות. שכר של מעצבי גרפיקה מתחיל ב 18000 שח נטו ללא ניסיון וכדי להתקבל לתחום זה תצטרכו תיק עבודות.

לעבוד בצורה עצמאית מהבית לעתים יותר משתלם כלכלית

אפשרויות העבודה מהבית בתחום זה גדולות מאוד. מרבית בוגר קורס בניית אתרים עובדים בצורה עצמאית כפרילנסרים או נותנים שירות של גרפיקה ריטיינר לחברות היי-טק. הביקוש הוא מטורף כי כיום יש יותר אפשרויות עבודה לעומת העבר. מעצבים גרפיים עובדים במשרדי פרסום אינטרנטי, חברות שיווק בתי דפוס הוצאות לאור, וכמובן חברות הייטק.