קורס גרפיקה אונליין  – איך ללמוד גרפיקה באינטרנט

רוצים ללמוד את תחום הגרפיקה הממוחשבת ולא יודעים איך להתחיל? עסוקים עם שגרת החיים ולא יודעים כיצד לשלב לימודים ועבודה? בכתבה הבאה נסביר לכם איך אתם יכולים ללמוד גרפיקה ממוחשבת אונליין וכל זה מהבית באמצעות האינטרנט. הכנו במיוחד בשביל החיים שיעורי הסבר שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי שמסבירים לקראת מה אתם הולכים. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בתחום זה מקצוע מפרנס ומכניס. אפשרויות העבודה הם עצומות לאחר סיום הלימודים והביקוש בתחום זה גבוה ביותר מצד חברות הייטק. בכתבה נסביר לכם על תקופת הלימודים, איך לומדים מהבית, ומה חשוב לאחר סיום הלימודים. השיעורים נעשו בשפה העברית ובהחלט יעזרו לכם להבין מה זה עיצוב גרפי.

איך לומדים מהבית באינטרנט עיצוב גרפי?

לימודי גרפיקה באינטרנט מתבצעים דרך תוכנת חיבור. באתר הבא תוכלו לראות כיצד סטודנטים לומדים מהבית באמצעות התוכנה. בית הספר מספק לסטודנט את התוכנה חינם והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט, המורה יזיז את העכבר לסטודנט ויסביר לו איך מעצבים גרפיקה בצורה נכונה. במהלך השיעור תקבלו תרגילים על עיצוב גרפי נכון לפי החוקים ובמידה ויש שאלה הסטודנט יקבל הסבר נוסף. השיעור הוא באינטראקציה מלאה בין המורה לסטודנט כדי לראות שהסטודנט מבין את החומר. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות והכישרון בתחום הגרפיקה.

מה לומדים בגרפיקה ממוחשבת?

בלימודי גרפיקה ממוחשבת נלמדים הנושאים החשובים ביותר כיום לפי הטרנדים ב-2020. הסטודנטים החדשים לומדים כיצד להשתלב במשרדי פרסום וחברות הייטק. הביקוש למעצבים וגרפיקאים הוא עצום מאוד כי יש יותר אפשרויות עבודה לעומת העבר. תלמדו את השפה העיצובית וכיצד לחשוב קונספטואלית כדי לקדם עסקים ולשווק במדיות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק. תלמדו באיזה צבעים להשתמש כדי להציג את בעלי העסק בצורה הכי טובה שיכולה להיות במדיות החברתיות. תלמדו כיצד הצבעים משפיעים על בני אדם ומה היא קומפוזיציה בשימוש טיפוגרפיה נכונה עם אלמנטים שונים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בחשיבה הרחבה וכיצד לפתח יצירתיות ורעיוניסטיות לאורך לימודים. לימודי עיצוב גרפי נלמדים בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת על כך נרחיב.

התוכנות הגרפיות בלימודי גרפיקה ממוחשבת.

התוכנות הגרפיות מבית חברת אדובי הם אלה שמאפשרים למעצבים גרפים להוציא לפעולה את סגנונות העיצוב. תלמדו את תוכנת פוטושופ תוכנה מאוד פופולארית ליצירה עיצובים דרך תמונות והכנת מניפולציות שיווקיות. תלמדו את תוכנת אילוסטרייטור תוכנה הרחבה ביותר ליצירת צורות גיאומטריות למיתוג ובניית תדמית זהות לעסקים. תלמדו כיצד להכין אינפוגרפיקות וחוברות בחברות הייטק בתוכנת אינדיזיין. לכל אורך הקורס תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולפתח לכם את היצירתיות בתחום העיצוב.

תיק עבודות לאחר סיום הלימודים.

זה לא משנה איפה למדתם את תחום העיצוב הגרפי או אם למדתם את הגרפיקה בעצמכם לבד. מה שחשוב כיום זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה. אם תיק עבודות יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. תחילה שתסיימו את הלימודים תמצאו הצעות עבודה ומה שתצטרכו לעשות זה אך ורק לשלוח קישור עם כל העבודות שעשיתם. אם העבודות שלכם יהיו מקצועיות יזמינו אתכם לעבודה.

השכר בתחום העיצוב הגרפי ואפשרויות העבודה

בוגרי מסלול גרפיקה ממוחשבת מבוקשים מאוד במשרדי פרסום יכולים להתחיל עם שכר למתחילים ללא ניסיון ב-12 אלף שח. במידה וגרפיקאים בוחרים לעבוד בחברות הייטק יכולים להתחיל ב 17 אלף שח נטו ללא ניסיון. השכר הוא התחלתי וככל שתתפסו ניסיון תוכלו להרוויח הרבה יותר. בחברות הייטק מעצבים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב של מוצרים שחברות הייטק מפתחות או אפליקציות שונות.

זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או אין לך ניסיון חברות הייטק רוצים חדשנות כל מה שתצטרכו לעשות זה להראות את האני מאמין שלכם בתיק עבודות. תיק עבודות הוא הפנים שלכם והתעודה שמסכמת את מה שלמדתם לכל אורך לימודים. נוכל להגיד לכם שיש מעצבים וגרפיקאים מוצלחים ביותר בתעשייה בישראל ובעולם כולו שלא למדו מעולם והתקבלו לתעשייה רק בגלל שתיק העבודות שלהם היה איכותי מאוד. תחום זה מאפשר עבודה מהבית למי שרוצה לתת שירותי גרפיקה ועיצוב בחברות פרסום בעסקים פרטיים. מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כי זה יוצר חופש פעולה לעבודה.