קורס עיצוב גרפי אונליין איך להיות גרפיקאים לימודי עיצוב וגרפיקה באינטרנט

רוצים ללמוד את תחום העיצוב הגרפי ולא יודעים מאיפה להתחיל? רוצים ללמוד במכללה מסודרת ללימודי תעודה ותיק עבודות? בכתבה הבאה נסביר לכם כיצד אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית באינטרנט. זה לא משנה איפה אתם גרים או אם אתם עסוקים מאוד לימודים באינטרנט בהחלט יאפשרו לכם לשמור על שגרת חיים רגילה ותוך כדי לקבל השכלה רלוונטית בתחום המחשבים והייטק וכל זה מהבית. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מה זה עולם העיצוב הגרפי וכל זה נעשה בוידאו ביוטיוב. שיעורי גרפיקה אלה נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי שמסבירים לקראת מה אתם הולכים.

איך לומדים מהבית עיצוב גרפי אונליין? לעבוד מהבית

באתר הבא תוכלו לראות מכללה לגרפיקה ממוחשבת ועיצוב שמכשירה סטודנטים לתחום לימודי תעודה ותיק עבודות. המכללה מאפשרת ללמוד מקצוע ולהשתלב לאחר סיום הלימודים בחברות הייטק ומשרד הפרסום. איך זה מתבצע לימודים אונליין? לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה לפי החוקים הנלמדים. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר לסטודנט תוך הסברים על תוכנות גרפיקה בקומפוזיציות שונות. נלמדים נושאים כגון טיפוגרפיה וכיצד לעבוד על התוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. השיעור הפרטי אחד על אחד במתכונת אישית מאפשר לסטודנט לקבל תשומת לב מלאה לכל אורך הקורס.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את חוקי העיצוב הגרפי הדבר החשוב ביותר בהכשרה בתקופת הלימודים. תלמדו מהי טיפוגרפיה וכיצד לעצב מודעות לקידום מכירות של עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם על ידי שימוש באלמנטים ויזואלים שיעזרו לקדם עסקים. התוכנות הנלמדות בתקופת הלימודים יהיו של חברת אדובי ולכל אורך הקורס תהיו עסוקים בבנייה של תיק עבודות כי זה הדבר שיאפשר לכם להתקבל למקומות עבודה ולא התעודה.

התוכנות של חברת אדובי בלימודי גרפיקה אונליין

במסלול לימודים עיצוב גרפי תלמדו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי. חברת אדובי נחשבת לחברה היחידה שמספקת פתרונות גרפיים למעצבים כבר מעל 20 שנה. תלמדו כיצד לעבוד על פוטושופ וליצור מניפולציה ויזואליות על-ידי תמונות. אילוסטרייטור תוכנה מרכזית ביותר בלימודי עיצוב גרפי דרכה תעבדו על יצירת צורות גיאומטריות להכנת לוגואים או כל נושא אחר. תעבדו בתוכנת אינדיזיין להכנת קטלוגים אינפוגרפיקות שכוללים יותר מעמוד אחד. במהלך הלימודים תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר שמסיימים את הלימודים. אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם או איפה למדתם. מה שרוצים לראות זה רלוונטיות וכיצד אתם יכולים לעזור לעסקים לקדם את המטרות שלהם.

תיק העבודות מה צריך לכלול

תיק עבודות צריך לכלול קרוב למאה עבודות בתחומים שונים. תצטרכו להציג מיתוג לעסקים, מודעות שיווקיות לקידום מכירות, ציורים דיגיטליים, אפליקציות מעוצבות ועוד אינספור תחומים הנלמדים במסלול זה. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה רחב תוכלו להתקבל לעבוד בתחום זה במהירות. בוגר לימודי עיצוב גרפי משתלבים בתעשיית הפרסום בחברות הייטק והשכר יכול להתחיל ב 15000 שח לבוגרי מסלול זה.

במהלך הלימודים המורים שלכם יחשפו אתכם לקבוצות בפייסבוק  מדור דורשים ויעבדו איתכם על תיק עבודות לכל אורך הלימודים. בית הספר צריך לספק לסטודנט את כל הנתונים לאחר סיום הלימודים ולפתח את היצירתיות והכישרון העיצובי בתקופה זו.