קורס עיצוב גרפי באר שבע ללמוד להיות מעצבים גרפיים

באר שבע נחשבת לאחת הערים המרכזיות בישראל וידועה כבירת ההייטק עם אינספור חברות הייטק שעובדות לעולם כולו. תחום העיצוב הגרפי הוא מאוד מבוקש בבאר שבע ולכן בוגרי קורס מעצבים גרפיים מוצאים תעסוקה במהירות. בכתבה הבאה נסביר לכם מה לומדים מעצבים גרפיים וכיצד אפשר להתקבל לעבודה לאחר סיום.

לימודי עיצוב גרפי בבאר שבע מה כוללים?

קורס עיצוב גרפי לימודי תעודה מעצבים גרפיים כולל את ההבנה של מה זה עיצוב גרפי וכיצד אפשר לשווק מוצרים או חברות דרך הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. הרשתות החברתיות תופסות נתח חשוב מאוד בתחום הפרסום והשיווק. עסקים שהיום לא נמצאים באינטרנט לא יכולים להגדיל את המכירות או לשווק את עצמם בצורה שוטפת. מעצבים גרפיים יכינו  מודעות ופרסומות שיווקיות תוך שימוש באלמנטים ויזואלים שונים. העיצובים הגרפים יעשו בתוכנות לגרפיקה של חברת אדובי.

התוכנות הגרפיקה של חברת אדובי בלימודי עיצוב גרפי בבאר שבע

את השפה העיצובית והקונספטואליות בלימודי עיצוב גרפי תעצבו בתוכנות של גרפיקה שהם תוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה מבצעת סגנון כזה או אחר בתחום העיצוב הגרפי. פוטושופ אחראית על יצירת מניפולציות באמצעות תמונות. אילוסטרייטור מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי ודרכה בונים את כל נושא המיתוג והבנייה הזהותית של עסקים. אינדיזיין אחראית על עולם הספרים והחוברות באמצעותה מכינים קטלוגים בתחום השיווק. תיק עבודות בתוכנות הגרפיקה הוא הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד לאחר סיום הלימודים.

רוצים ללמוד מהבית בתחום העיצוב הגרפי?

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? תוכלו באתר הבא לראות כיצד תלמידים לומדים מהבית אחד על אחד את תחום העיצוב הגרפי. בית הספר לעיצוב מספק תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים. הלימודים הם פרטיים אחד על אחד במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שמסתכלים עליו לאחר סיום הלימודים.

תיק העבודות ולמה הוא כל כך חשוב?

בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם ואיפה למדתם. נוכל להגיד לכם שיש מעצבים גרפיים שהצליחו בתעשייה ולעולם לא למדו במקום מסודר. מה שחשוב כדי להתקבל למקומות עבודה זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם. אם תיק העבודות כולל קונספטואליות ושמירה על חוקי העיצוב הגרפי תוכלו להתקבל במהירות ולעבוד בחברת הייטק. בחברות הייטק מעצבים מכינים אפליקציות ואתרי אינטרנט ועובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים. תיק עבודות צריך לכלול מאות של עבודות ודוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים או לבד ולהראות טרנדיות  – צורת חשיבה. בשיעורים שהראינו לכם כאן מה אתם הולכים ללמוד במסלול לימודים וכיצד מעצבים גרפיים על ידי שימוש בפקודות מאוד פשוטות מפתחים טכניקה לגרפיקה ממוחשבת.