קורס ציור דיגיטלי – איך ללמוד לצייר במחשב אונליין באינטרנט בצורה מקוונת?

רוצים לדעת איך לצייר גרפיקות ממוחשבות במחשב? כשאתם רואים ציור אתם שואלים את עצמכם איך עשו את זה? אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו בכתבה הזו אינספור טיפים וטריקים על לימודי ציור אונליין. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורים שנעשו על ידי מורים לציור דיגיטלי כדי להראות לכם מה תוכנת אילוסטרייטור מסוגלת לעשות. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה ללמוד את התחום.

תוכנת אילוסטרייטור וציור דיגיטלי.

אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מדהימה ביותר ליצירת צורות גיאומטריות וציור עגול. באמצעות התוכנה אפשר לבצע דמויות או כל סגנון אחר שרק תירצו. מי שמצייר על דף בהחלט ירגיש את ההבדלים כמה קל לעבוד על תוכנות מחשב. קורס ציור דיגיטלי לא צריך להגיע עם ניסיון בציור כי את כל הנושאים הללו של פיתוח הסגנונות תלמדו בתוכנה. על התוכנה כלים רבים החל מכלי המברשות ועד כלי נקודות שמאפשר בין משיכה למשיכה לבצע קווים עגולים. בלימודים תלמדו טכניקות שונות וכיצד לעגל את הקווים בצורה נקייה.

ללמוד אונליין דרך האינטרנט ציור דיגיטלי איך זה קורה?

לימודי ציור באינטרנט מתאפשרים דרך תוכנה שמשתפת מסכים. המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך כדי הסברים על איך לעבוד ולצייר בתוכנת אילוסטרייטור. במהלך השיעור השיחה תתבצע דרך מיקרופון ואוזניות והלימוד יהיה במתכונת של שיעורים פרטיים. לכל אורך שיעור תקבלו תרגילים ותצטרכו לתרגל מול המורה את החומר שלמדתם. במידה ויש לכם שאלה או נושא שלא ברור במהלך שיעור ציור תקבלו הסבר נוסף. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על החומר שלמדתם בשיעור. תוכלו באתר הבא לראות כיצד לומדים ציור וכל זה מהבית דרך המכללה ללימודי עיצוב גרפי אונליין.

אין לי ניסיון איך אני יכול להתחיל לצייר?

זה לא משנה אם יש לך ניסיון בתחום או אין לך. כל מה שתצטרך זה זמן כדי לתרגל את כל מה שתלמד בלימודים. תחילה תלמדו כיצד לצייר ציורים קלים תוך שימוש בפקודות גרפיות. לאחר מכן תתאמנו כל פעם בשלב חדש ברמה הגרפית. בסופו של דבר אילוסטרייטור זה שפה כמו כל דבר. שמתרגלים את התוכנה לאורכה ולרוחבה אפשר לשלוט בפקודות ולפתח את היצירתיות והכישרון בציור דיגיטלי. לכל אורך הקורס תכינו דוגמאות ועיצובים כדי לבנות איתכם תיק עבודות. תעודה תתקבל בסיום הלימודים ותאפשר לכם להציג אותה למקומות עבודה במידה ותרצו להשתלב. בוגרי הקורס מבוקשים בתעשיית ההייטק ומשחקי מחשב יש שיתוף פעולה עם מעצבים גרפים  לציור ספרים ועוד אינספור תחומים שונים.

מרבית הבוגרים בקורס ציור דיגיטלי מעדיפים לעבוד כפרילנסרים מקצועיים מהבית. ציירים בתור פרילנסרים נותנים שירותי גרפיקה וציור לבתי דפוס ולסופרים שצריכים ציורים באופן קבוע לספר ילדים. לרוב תציגו מחירון של מספר ציורים ותתמחרו את העבודות שלכם לפי פרויקטים. תחום זה מבוקש מאוד בתעשייה הישראלית במיוחד באנימציה ומשחקי מחשב. תוכל לפתוח לכם אתר למכירת ציורים אונליין ודרך זה לייצר לכם הכנסה פסיבית כל הזמן. במהלך הלימודים תתייעצו עם המורים שלכם כיצד אפשר לפתח את העסק החדש שלכם כמה צעדים קדימה.